20 yılı aşkın süredir su, nem, ısı yalıtımı ve zemin kaplama sistemleri konusunda hizmet veren markamız, dünyanın tüm coğrafya ve iklim koşullarına uygun çözümleri ile, kaliteli ve konforlu yaşam alanları yaratmayı, tasarruf ettirmeyi ve doğayı korumayı ilke edinmiştir.

Bu hedeflerine ulaşmak için ARGE departmanına yatırım yapmaktan kaçınmamış olan firmamız, uzun senelerdir yaptığı bu çalışmalar ile hem yerel hem de uluslararası pazarlarda kaliteli, hızlı hizmet verebilecek ve yüksek standartlarda üretim yapabilecek donanıma sahiptir.

Su Yalıtımı, Zemin Kaplama, Termal ve Özel Ürünler başlığı altında çeşitlendirdiğimiz ürünlerimizin; kullanıldıkları alanlardaki işlevselliğini ve verimliliğini onaylayan bilimsel sertifikaların yanı sıra, diğer tüm uluslararası kalite sertifikaları da bulunmaktadır.

Önem verdiğimiz konuların başında, çevreci bir anlayışla doğaya zarar vermeden, tamamen doğal malzemelerden üretilmiş ürünlerimizin kullanıldığı konforlu  ve dayanıklı yapıların, nesiller boyu sağlam ve sağlıklı olarak aktarılmasına yardımcı olmak gelmektedir.

Gelecek için hedefimiz;

Ürünlerimizin, ekonomik ve teknik olarak, küresel ve yerel pazarların ihtiyaçları ile doğru orantılı olmasını sağlamaktır.

Bu sebeple ARGE faaliyetlerimizi, her zamanki araştırmacı kimliğimizle devam ettirmekte olup, hep daha iyisine ulaşmak adına yeni ve güncel formüller üzerinde sürekli çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak;

Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak;

Yapı Kimyasalları sektörlerinde hedef bölgeler ve pazarlarda yeni kullanıcılara ulaşarak pazar payını artırmak;

İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek;

Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını artırmak,;

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek;

Yapı Kimyasalları üretiminde ülkemizin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz, bir yandan mevcut müşterilerimize, ortaklarımıza, ve müteahhit firmalara mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti verirken, malzeme güvenilirliği, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyatı ile tercih edilen, küresel ölçekte faal bir şirket olmak.

Aynı zamanda, eğitim, yaratıcılık, saygı, iş güvenliği, ve kişisel gelişimin ana ilkeler olarak benimsendiği bir iş ortamı oluşturmaktır.

Kalite Politikamız

Gelişen teknoloji ve dünya normlarında; müşterilerimizin beklentilerine uygun, güvenilir, hızlı, dinamik ve iş ahlakına uygun anlayışla firmamızın en üst seviyede üretim yapmasını sağlamak.

Yüksek verimliliği hedef alarak gerekli faaliyetleri planlamak ve uygulamak.

Sürekli eğitim faaliyetleri ile personel kalifikasyononu en üst seviyeye çıkarmak.

Kalite yönetim sistemimizin etkinliğini ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli iyileştirerek sektörde en iyi yere gelmek.

Kalitesini dünya standartlarına uygun sistemiyle sektöründeki başarısını devam ettirmektedir.

hayperflex logo
ANASAYFA TELEFON WHATSAPP TEKLİF AL